Size Bir Teklifimiz Var

Arıcıoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. sizin için bir fırsat oluşturdu, hastaneniz çalışanları için prim ve teminat yapısıyla çok avantajlı bir Sağlık Sigortası olan Elma Sağlık Paketini hazırladı.

 Bugün Çalışanlarınız Adına Sağlıklı Bir Şey Yapmak İçin En Uygun Gün !

 Anlamlı bir organizasyon yapın, onları Elma Paketiyle tek çatı altında toplayın Yıllık 290 YTL' den başlayan primlerle Yatarak ve Ayakta tedaviden oluşan 5 farklı plan seçeneğiyle bir sağlık sigortasına sahip olsunlar Bu güvenceyi 8 eşit taksitle rahat rahat ödesinler Eş ve çocuklarını da aynı şartlarla güvence altına alabilsinler Üstelik prim ödemelerinde vergi indiriminden faydalansınlar

Onları Düşündüğünüz İçin Çok Mutlu Olacaklar

Artık Türkiye' de bir çok meslek grubunun kendi üyeleri için özel olarak hazırlanmış bir sağlık sigorta güvencesi var. Sektörel sigortalar konusunda uzman bir kurum olan Arıcıoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri işbirliğiyle, Demir Hayat Sigorta A.Ş. güvencesiyle oluşturulan Elma Sağlık Paketiyle şimdi sıra sağlık personelinde. Çalışanlarınızı Elma Sağlık Paketi ile ilgili daha iyi bilgilendirmek için, bizden randevu isteyin !

Detaylı bilgi için Online Sigortacı hizmetimizden faydalanabilir veya 0 212 569 45 45(Pbx) no' lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.